sobota, 5 stycznia 2013

Bohaterowie


Tatiana Rebeka Johnson ( ale wszyscy nazywają ją Tani ) - Siedemnastolatka o blond włosach, ale nie jest głupia, jest bardzo mądra. Ma szaro - niebieskie oczy. Nie za wysoka, szczupła posiadająca marzenia, jak każda inna dziewczyna. Kocha taniec, zwierzęta i muzykę. Miała wielu przyjaciół, którzy po rozstaniu z chłopaciem odwrócili się od niej. Łatwo się denerwuje.

Margaret Ashley Johnson ( dla przyjaciół Peggie ) - Ma również 17 lat jak jej siostra bliźniaczka. Jest szczupła, ma blond, falowane włosy i śliczne, szare oczy. Wybija się z tłumu swą charyzmą i empatią. Ponadto jest niezwykle wrażliwa i wierna swym przyjaciołom, służy im mądrymi radami i każdą możliwą pomocą.


Kristin Melissa Wood - 17 lat. Ma rudawe włosy sięgające do ramion oraz błękitne oczy. Jest przyjaciółką Tatiany, z którą zapoznała się w szkole po przeprowadzce Tani. Kocha wszystko co jest związane z filmem. W przyszłości chciałaby zostać reżyserem.


Hannah Lucy Gray - Osiemnastolatka brunetka o ciemnych oczach. Najlepsza przyjaciółka Margaret. Chodzą razem do jednej szkoły, ale do innych klasy. Ma ogromny talent w malowaniu. Nie znosi chłopaka Peggie Jack'a.


Jack Tom Allen - Ma 19 lat. Jest chłopakiem Margaret. Chodzą razem do tej samej szkoły. Poznali się na jednej imprezie. Można powiedzieć, że zakochali się w sobie od pierwszego wejżenia. Na pierwszy rzut oka wygląda na miłego i sympatycznego chłopaka a tak napewdę jest arogancki i nie kiedy podły nawet wobec swojej dziewczyny.


Zayn Javadd Malik - Dziewiętnastolatek, członek zespołu One Direction. Ma brązowe oczy, czarne włosy. Jest wysoki i dobrze zbudowany oraz słodki i romantyczny. Jest też troszkę próżny, ponieważ ma zawsze przy sobie lusterko, lubi dobrze wyglądać. Chłopcy mówią o nim, że chociaż ma najkrótsze włosy to spędza przy nich najwięcej czasu.


Harold Edward Millward Styles - Ma 18 lat i zielone oczy. Jest najmłodszy z zespołu One Direction. Najbardziej zżyty z Louisem, mówi nawet że dopóki nie znajdzie dziewczyny ma jego. Na punkcie jego włosów wariują wszyscy, nie tylko fanki. Lubi niezależne dziewczyny i takie, które nikogo nie udają.


Liam James Payne - Ma 19 lat, pochodzi z Wolverhampton. Oczy brązowe, włosy również. Wysoki, szczupły. Jest jednym z członków zespołu One Direction. Jest opiekuńczy, czuwa nad wszystkim dlatego chłopcy nazywają go "Daddy Direction". Nie cierpi łyżek, wręcz się ich boi. Chodzi z tancerką Danielle Peazer.


Louis William Tomlinson - Jest najstarszy z zespołu, ma 20 lat. Ma niebieskie oczy i brązowe włosy. W miarę wysoki i szczupły. Uwielbia jeść surową marchewkę. Najśmieszniejszy z całego zespołu. Najlepiej dogaduje się z Harrym. Jest w związku z Eleanor Calder modelką.


Niall James Horan - Ma 19 lat i należy do zespołu jak pozostali czterej członkowie. Jest ciemnym brunetem, ale farbuje się na blond. Jego oczy są błękitne jak ocean. Dobrze gra na gitarze. Lubi jeść i spać. Podobają mu się zielonookie dziewczyny.


Danielle Claire Peazer - Ma 23 lata i jest dziewczyną Liam'a. Ma szczupłą sylwetkę, brązowe oczy oraz długie i kręcone włosy. Zawodowo jest tancerką oraz dobra przyjaciółką Els.


Eleanor Jane Calder - Ma 22 lata, mieszka i studiuje socjologię i politologię w Manchesterze, ale w wolnym czasie jest w Londynie. Jest modelką i dziewczyną Louis'a.


Perrie Louise Edwards - Ma 19 lat była blondynka przefarbowana na róż, szczupłą i wysoką dziewczyną. Ma dość długie nogi. Należy do zespołu Little Mix wraz z Jesy, Leigh - Anne, Jade, który wygrał 8 edycję X-Factora. Jest zacięta i zapatrzona w siebie, ale przy bliższym poznaniu można ją polubić. Zna się z Zayn'em, ponieważ jest jego byłą dziewczyną a obecnie są dobrymi znajomymi.


Ed Sheeran - Ma 21 lat, rudawe włosy i niebieskie oczy. Jest brytyjskim piosenkarzem. Wydał nie dawno już pierwszy album +. Przyjaźni  się z chłopcami z One Direction.


Taylor Swift - Amerykańska wokalistka country i pop'u. Ma 24 lata, długie blond włosy i szare oczy. Jest znana na całym świecie. Na swoim koncie ma cztery wydane płyty.


Diana Anne Clark - Stażystka w domu mody Burberry w Londynie. Ma 19 lat, pochodzi z Aberdeen, północnej części Szkocji. 

2 komentarze:

  1. Ciekawie sie zapowiada;)

    tutaj nie mialam mozliwosci rozpisania sie ;3 wiec uchronilam Cie przed zasnieciem ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie , ciekawie .;d Zobaczymy co tutaj wymyślisz ;) x-Weronika ;*

    OdpowiedzUsuń